רגישות ואלרגיה לתכשיטים

נכתב ע"י tania id בתאריך November 09, 2020

בואו נדבר על נושא שמעסיק נשים רבות סוגיית הרגישות בעניין תכשיטים. כולנו מתות על תכשיטים

ולחלקנו קשה למצוא תכשיטים שמתאימים לרגישות שיש להן באזניים ולעור בכללי. נשים רבות לאחר ניסיון אחד כושל עם תכשיטי אופנה נמנמעות מהם לגמרי ולרוב מתבאסות שהן מוכרחות לענוד רק תכשיטים מזהב אמיתי. 

יש כאלה שעפות על זה כן?! אבל רובנו אוהבות לגוון בתכשיטים, להוסיף צבע , אמירה אישית 

ותכשיטים זה לגמרי חלק מהביטוי שלנו. אז בואו אספר לכן קצת על רגישות ועל החומרים שתבינו יותר למה אתן רגישות ואיזה חומרים כדאי לכן לענוד.

תכשיטים עם ניקל - מידע לרגישות

 רמת הרגישות משתנה מאישה לאישה וכדאי שכל אישה תלמד למה היא רגישה ולפי זה תדע לבחור את תכשיטי. רגישות לתכשיטים היא לעיתים רגישות לחומר הנקרא ניקל ולא רגישות לכסף או רגישות לזהב. ניקל הוא חומר שמשתמשים בו לא מעט בתעשייה. בארץ משתמשים בו לעיתים נפוצות בתוך תהליך יצור התכשיטים. 

נשים רבות רגישות לחומר הזה וכאשר הן מכניסות לאוזן תליון שיש בו ניקל הם חשות גרד ואפילו יכולה להתפתח אצלהן אינפקציה. פרט מעניין לגבי הרגישות, נשים יכולות לפתח רגישות לתקופה וכעבור זמן מה לשוב לענוד ולא להרגיש בעייתיות. לעיתים בתקופות של הריון והנקה ישנה רגישות גבוהה יותר ולעיתים נעלמת אחרי. 

חשוב לי שכל אישה שרוצה לשמח את עצמה בתכשיט תוכל למצוא אצלי את החומרים שמתאימים לה ושהיא תוכל לענוד ולהנות מהפריטים.

סובלת מאלרגיה לתכשיטים? התכשיטים שלי מצופים בציפוי זהב 24k. כדי להתאים את התכשיטים שלי למגוון הנשים היפות והרגישות אני מקפידה שלא יהיה ניקל היכן שהמוט נכנס לאוזן והיכן שהשרשרת מונחת על העור. 

בקולקציות האחרונות שלי, המוט שנכנס לאוזן בעגילים מולחם ועשוי מכסף טהור או מגולדפילד.  

בקולקציות הקודמות כל העגיל מצופה זהב ללא ניקל! בכל פריט באתר מפורט מאיזה חומרים התכשיט עשוי.

אופציה נוספת שקיימת אצלי בחלק מהעגילים, אני יכולה לחבר את התליון של העגיל לקליפס שלא נכנס לאוזן וזה פתרון מעולה  לנשים שרגישות מאוד וכמובן פתרון לנשים שאין להן חורים באזניים . 

טיפ נוסף ממני למי שמפתחת רגישות- נסי למרוח לק שקוף על המוט שנכנס לאוזן, לעיתים הלק מבודד ונותן את המענה. כן, תצטרכי לחזור על זה מידי פעם... 

לסיכום, חשוב לי שהתכשיטים אותן אתן עונדות בעיצובי ישמחו גם את הנפש וגם את הגוף.

אתן תמיד מוזמנות להתיעץ איתי לפני הרכישה על חומרים ורגישות. אשמח לעזור בכל שלב ולענות על כל שאלה בנושא. את מוזמנת ליצור איתנו קשר במייל hadas.jewelry11@gmail.com או בטלפון 0524846815.

שלכן,

הדס ♡

לחזור להתחלה
Sale

לא זמין

אזל המלאי