עגילים מיוחדים

נכתב ע"י hadas koka בתאריך June 07, 2022
הכל על העגילים שלי
עגילים, כמה סוגים, כמה גרסאות. ראיתי לנכון לספר לכן על העגילים שאני מעצבת ומייצרת וכך תוכלו לבחור מה הכי מתאים לכן. רוצה להציג בפניכן את כל ההיצע של עגילים יפים שקיים אצלי . אז דמייני שנכנסת לתוך חנות עגילים ובואי נתחיל עם הסוגים השונים:

 

עגילים צמודים
כשמם כן הם, עגילים הממוקמים צמוד לאוזן ומוחזקים במקומם על ידי סוגר. חלק מן העגילים הצמודים שאני מעצבת ומייצרת כוללים למעשה עגיל קטן וגדול המתחברים יחד וניתן להפרידם ולענוד רק את הקטן. זה אומר שרכשת זוג עגילים וקיבלת שניים! את יכולה להתרשם מדוגמאות של עגילים צמודים בעיצובי על ידי הקלקה כאן.

 

עגילים תלויים
במקרה זה מדובר בסוג עגילים מיוחדים לאוזן אשר תלויים מן התנוך ואורכם יכול להשתנות בהתאם לדגם ולהעדפה האישית. הקליקי כאן ותוכלי להתרשם מדוגמאות של עגילים תלויים בעיצובי. אלו עגילים המתאפיינים באלגנטיות ומתאימים במיוחד ליציאה של ערב לתיאטרון, לקונצרט וכדומה.

 

עגילים גאומטריים
לפעמים נחמד להתבסס על צורה גיאומטרית כמסד עיצובי. יש מקרים בהם העלילה נהיית יותר מורכבת ואז נוצרים עגילי קיפולי אוריגמי – אותם תוכלי לראות בקישור כאן. הגיאומטריות משרה תחושה של יציבות ושיק על זמני.

 

עגילים רקומים
עגילים מיוחדים לאישה שמחפשת משהו ייחודי ומקורי במיוחד. אוסף של דגמים שאני מאד גאה בהם, המשלבים בתוך עגיל המתכת דוגמת רקמה – את צריכה לראות כדי להתרשם. תוכלי לעשות זאת בקישור כאן.

 

עגילי עלים
עוד סוג של עגילים מיוחדים שלי בהם שילבתי בד עם מתכת ביצירות המזכירות עלים. מכיוון שמדובר בבד שממוקם כל פעם מעט אחרת, כל זוג עגילים הוא יחיד ומיוחד ואין עוד זוג זהה בדיוק. בקישור כאן תוכלי לראות את הדוגמאות השונות, הזוג שתקבלי יהיה מאד קרוב במראהו לדוגמא שבאתר.

 

אני גם מעצבת עבורכן עגילים בציפוי כסף, כך שמומלץ לבקר בקטגוריית עגילים בחנות המקוונת ולהכיר מקרוב את מבחר הדגמים שכרגע נמכרים.
חלק מכך יודעות שאני במהותי אמנית ומושפעת מהשראות שמקיפות אותי ומתגלות אלי, הוא שגם היצירות שלי הן עונתיות. בכל זאת, את השפה העיצובית שלי אני מקפידה לשמר, כיוון שנוכחתי שהיא מאד אהובה על הנשים הרבות שרוכשות ממני את העיצובים שלי.

 

עגילים בעיניי הם מתנה שתמיד מתאימה. החל מגיל נעורים ועד שיבה, כל אישה כמעט שהכרתי אוהבת עגילים. חלקן יעדיפו עגיל קטן, צמוד, לא מתבלט, כמעט סגפן. לצידן ישנן אלו האוהבות עגילים עם נוכחות. אני לא יכולה לשכוח את העגילים המדהימים שתמיד הקפידה שושנה דמארי ז״ל לענוד... עגיל תלוי בעל נוכחות שכזו מתאים לאופי גרנדיוזי, למישהי שמקרינה החוצה את עוצמתה ואוהבת את זה. יש מבחר עגילים רחב לכל סגנון ולכל סטייל.

 

כאשר אתן בוחרות עגילים לעצמכן, אתן יודעות מה מדבר אל ליבכן. כאשר מדובר במתנה, כל מה שצריך לעשות הוא לבדוק אילו עגילים עונדת בדרך כלל היקרה לליבכן שעבורה מיועדת המתנה. כך גם ניתן להתאים את הדוגמא ואת קשת הצבעים של העגילים לגילה ואופיה של מי שמיועדת לקבלם.
עגילים יכולים להיות מתנה מקסימה לנערה מתבגרת החוגגת אירוע כמו יום הולדת או בת מצווה, אולי לקראת גיוס או שחרור מן השרות הצבאי. עגילים הם מתנה נפלאה לכל אירוע כמעט, כאשר כל תכשיט – ובכלל זה גם עגילים כמובן – מקבל עוד משמעות כאשר יש הקשר כלשהו לקבלתו. אין אישה שלא תזכור מתי ומי נתנו לה את התכשיט הזה או האחר, באילו נסיבות או לציון איזה תאריך או מאורע.

 

כאשר אני מנסה לדמיין את כל הפעמים בהם תכשיט שיצרתי ניתן במתנה וקיבל לפתע משמעות נוספת ועצומה, מעבר לזו שיש לו עבורי כיוצרת, זה פשוט מרגש אותי ומעלה חיוך על שפתיי. אני יודעת שאני אומרת את זה ודאי הרבה, אבל זו מהות ההגשמה העצמית שלי עבורי. הידיעה שאני יוצרת את אותם חפצי נוי שאתן מעניקות למישהי יקרה ואהובה, או מקבלות ממישהו/י שאוהבים ומוקירים אתכן – אין לה אח ורע ואין לי מילים לתאר את עוצמתה. התכשיטים שלי הם הדרך שלי להפיץ את אהבתי.

 

שמי הדס ומאז שיש לי זיכרון מעצמי, אהבתי להעסיק את עצמי בצבעים, דוגמאות וחומרים שונים. כך התגלגלתי אל עולמם המופלא של תכשיטים. קשה לתאר את רמת ההתרגשות שאני חשה, בכל פעם מחדש, כאשר נולדת קולקציה חדשה שלי – רגע שיא המהווה התגשמות שמתחילה בציור של רעיון הנוצר תחת השראה ומסתיימת בידיעה שאתן עונדות את יצירותיי.
התכשיטים שלי מאופיינים בעיצובים המשלבים ומחברים בין חומרים שונים, שילובים המניבים אסתטיקה ייחודית המבטאת את הניגודים והשילובים מהם מורכבים חיינו.
אני כל כך שמחה שאתן מתארחות אצלי ומתכבדת להזמין אתכן להכיר את קולקציית העגילים, הצמידים, השרשראות וכל יתר התכשיטים שאני מייצרת עבורכן בהנאה, בחדווה ובאהבה, כאן בארץ בעבודת יד.
שלכן,
הדס

 

לחזור להתחלה
Sale

לא זמין

אזל המלאי